Eskişehir Melodim Veteriner Kliniği Melodim Veteriner Eskişehir Cumartesi Günü Açık Veteriner Kliniği

Eskişehir Cumartesi Günü Açık Veteriner Kliniği


Eskişehir Cumartesi Günü Açık Veteriner Kliniği

Eskişehir cumartesi günü açık veteriner kliniği arayan kişiler, kliniğimizi ziyaret ederek yalnızca hafta içi değil hafta sonu da her türlü konuda hayvanları için destek alabilir. Hayvanlarımızın bir sorun yaşadığını hissedildiğinde veya direk gözlemlendiğinde hiç vakit kaybetmeden bir veteriner muayenesi yaptırmak oldukça önemlidir.

Hayvan dostlarımız bazen ciddi bir sorun yaşasa dahi bunu belli etmeyebilir ve bu durumda hayvanınızın yaşadığı sorun hakkında erken müdahale edilememesi kötü sonuçlar meydana getirebilir. Bu nedenle özellikle hafta sonları yani cumartesi ve pazar günleri de açık olan kliniğimiz sayesinde pazartesi gününü beklemenize ve vakit kaybetmenize gerek kalmadan kliniğimize gelerek gerekli olan tüm müdahalelerin ve muayenenin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Eskişehir Cumartesi Günü Açık Veteriner Kliniği

Eskişehir Cumartesi Günü Açık Veteriner Kliniğimizde yer alan tüm tıbbi araç ve gereçler son teknoloji olmakla birlikte, uzman veteriner hekim ve hekim yardımcılarımız, hayvanların yaşadığı sorunlar hakkında oldukça deneyimli ve becerikli kişiler olarak, sorunların tespitini bu teknolojik yöntemlerden de yararlanarak en doğru ve kesin şekilde yapabilmektedir.

En doğru tedavi yöntemini hayvan dostlarımızın sağlığı adına en özverili ve ilgili şekilde gerçekleştirmektedir. Cumartesi günleri de hizmet veren kliniğimiz, bu sayede hafta içi yoğun olan kişilerin de hafta sonu veteriner kliniği arama derdinden kurtarırken, aynı zamanda özellikle meydana gelen acil durumlarda kişilerin yardım alabileceği açık bir klinik olması desteğinde bulunmaktadır.

Eskişehir Cumartesi Günü Açık Veteriner Kliniği
Eskişehir Cumartesi Günü Açık Veteriner Kliniği

Eskişehir Nöbetçi Veteriner Klinikleri

Eskişehir’de yaşayan ve bir evcil hayvana sahip olan kişiler, dostlarının sağlığı adına Eskişehir veteriner klinikleri arasında en kaliteli, en güvenilir kliniği bulmaya çalışmaktadır. Bu bağlamda kliniğimiz, Eskişehir veteriner klinikleri içerisinde özellikle en çok tercih edilen ve aynı zamanda tavsiye edilen veteriner kliniği olarak, her zaman hayvan dostlarımızın sağlığı adına en doğru tanıyı yapmakta ve bu tanıya en uygun tedaviyi en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Eskişehir Cumartesi Günü Açık Veteriner

Gerek büyükbaş gerek küçükbaş ve evcil hayvanlarınız olmak üzere hayvanların yaşadığı her türlü sağlık sorununa çözüm bulmak için, bünyemizde son teknoloji ekipmanlar kullanmakta ve aynı zamanda uzman ekibimiz ile en doğru ve en başarılı tedavileri gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra kliniğimiz, haftanın her günü 7/24 açık olma özelliği ile büyük bir fark yaratırken, kişilerin dilediği zaman hayvanları ile ilgili yaşadıkları sorunları danışabilmesi veya kliniğimize gelerek muayene ettirebilmesini sağlamaktayız. Özellikle bu nedenle Eskişehir’in en çok tercih edilen ve en başarılı görülen veteriner kliniği olarak, hayvan dostlarımızın en kısa sürede iyileşebilmesi adına büyük bir özveri ve deneyim ile hizmet vermekteyiz.

Veterinerlerin Çalışma Alanları

Veterinerlik mesleği sanılanın aksine yalnızca bir klinik ile yapılan hizmeti kapsamamaktadır. Veterinerlik bölümü mezunu olan ve veteriner unvanını kazanan kişilerin görev alabildiği pek çok çalışma alanı bulunmaktadır. Aynı zamanda doğru bilinen yanlışlardan biri de veterinerlerin yalnızca evcil hayvanları muayene edebildiğidir. Ancak veterinerlik mezunları, görmüş oldukları eğitim sayesinde büyükbaş, küçükbaş, kanatlı gibi daha birçok farklı hayvanın bilgisi ve tedavisi konusunda donanımlı kişilerdir.

Kliniğimizde görev alan veteriner hekimlerimiz de özellikle Eskişehir’in en deneyimli ve işinde uzman isimlerinden oluşurken, yardımcı hekimlerimiz de yine oldukça başarılı ve işinin ehli kişilerdir. Bu nedenle her türlü hayvanınızın yardımına koşabilen ekip arkadaşlarımız, bu sayede kişilerin hayvanlarını iyileştirebilmektedir. Veterinerlerin pek çok farklı çalışma alanı olduğunu belirtmiştik. Bu bağlamda veterinerlerin çalışma alanları içerisinde şunlar bulunmaktadır;

  • Veteriner Klinikleri
  • Büyükbaş Hayvan Çiftlikleri
  • Yem Fabrikaları
  • Hayvan Hastaneleri
  • Özel Şirketler
  • Gıda Kontrol Merkezleri
  • İlaç Firmaları
  • Kamu Kuruluşları

Gibi çalışma alanlarında görev alabilmektedirler.