Eskişehir Kedi Kuaförü


Eskişehir Kedi Kuaförü

Eskişehir kedi kuaförü konusunda Melodim Veterinerlik olarak en kaliteli hizmetleri sunmak için buradayız. Kliniğimizde genel olarak makine ve makas tıraşından banyo ve ilaçlı banyo hizmetlerine kadar birçok hizmet bulunur.

Tüm yaptığımı hizmetler sırasında hijyene çok fazla önem verirken kedilerimizin de psikolojilerini önemseyerek çalışmalarımızı sunuyoruz. Kediler her ne kadar veteriner ya da kuaför gibi hizmetleri sevmiyor olsa bile bizlerle bu durum artık tamamen değişebiliyor. Kedilerin dillerinden anlayarak Eskişehir kedi kuaförü olarak en iyi hizmetleri yerine getiriyoruz. Bizleri gören kediler tırnaklarını ya da dişlerini çıkarmak yerine adeta uysal bir sevgi yumağı haline gelir.

Onların tüm ihtiyaçlarını sevgi ile karşılarken en ufak acı ya da endişe duygularına kapılmalarına izin vermeyiz. Asıl amacımız onların daha kaliteli ve ferah bir hayat sürmesini sağlamaktır. Bu yüzden firmamızda çalışan tüm çalışanlar kedilerin yapılarından anlayanlardan meydana gelmektedir. Bu sayede sevgi ile onların tüm isteklerini çok rahat bir şekilde karşılayabiliriz.

Eskişehir Kedi Kuaför Hizmetlerimiz

Eskişehir kedi kuaförü hizmetlerimiz genel olarak incelenecek olduğu zaman;

 1. Kedilerin kulak yollarında tüylerin alınması
 2. Kulak içlerinin en iyi şekilde temizlenmesi
 3. Kedilerdeki anal keselerin alınmaları
 4. Tırnakların kesimleri
 5. Uygun olan ısılarda sular ile iyice ıslatılması
 6. Ciltlerinden renklerine kadar uygun olan şampuan ile iki kez uzun yıkama fırsatları
 7. Cildin kurutulmadan kurulanması
 8. Tarama ve fırçalama hizmetleri
 9. Cildin nemlendirilmesi
 10. Ödül mamaları
 11. Hekimler tarafından petlerin sağlık kontrolleri
 12. Petlerin son durumlarının ebeveynlerine raporları

Yukarıda saydığımız tüm hizmetleri en iyi şekilde sunarken bu hizmetleri en iyi seviyelere getirme heyecanı ile devam ettiriyoruz. Hepsi ve daha fazla hizmetlerimiz için bizleri tercih edenlerin en uygun zamanlar için randevu almaları gerekir.

Eskişehir Kedi Kuaförü

Eskişehir Pet Kuaför

Eskişehir pet kuaför alanında tüm dostlarımız için kliniklerde yer alan donanımlı olan kuaför alanlarımızda hayvan olan dostlarımızın bakımlarını yerine getiriyoruz. Bizlere gelen tüm pet dostlarımız için minik dostlarımız daha güzelleşerek rahatlar ve genel bir konfor hizmetlerinin sağlanmasının ardından tertemiz bir şekilde sahiplerine teslim edilir.

Pet kuaför alanında olan hizmetlerimiz ile ilgili dostlarımızın patilerinin temizlenmesinden tırnaklarının kesimlerine ve cilt kontrollerine kadar her şey yapılır. Kurumuş olan ciltlerin tekrar nemlendirilmesi ve parfümlenmesi de sağlanır.

Pet kuaför hizmetlerimiz sırasında evcil olan hayvanlarımızın mis gibi tertemiz ve bakımlı olmalarına yardımcı olmasına olanak sunarız. Bir yandan da sağlıkları için en önemli etkileri beraberimizde getiriyoruz.

Tüy bakımlarından banyo ve tırnak bakımlarına kadar akla gelen her şeyi tüm kedi dostlarımız için en uygun fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Sizler de kedilerinizi emin ellere bırakmak isterseniz en uygun zamanlar için randevu alarak bizleri de ziyaret edebilirsiniz.