Eskişehir Köpek Kuaförü


Eskişehir Köpek Kuaförü

Eskişehir köpek kuaförü alanında Melodim Veterinerlik olarak dilediğiniz zaman sizlere en iyi hizmetleri verebilmek için burada yer alıyoruz. Klinik genelimizde bizleri tercih edenler için makine ve makas tıraş hizmetlerinden banyo ya da ilaçlama banyo  hizmetlerine kadar akla gelen birçok hizmeti sunmak için buradayız.

Pet hayvanlarımız için sunduğumuz hizmetler arasında hijyene ciddi anlamda önem veriyoruz. Bu süreçlerde köpeklerimizin psikolojilerini de ilk sıraya alarak çalışmalarımızı buna göre sunuyoruz. Köpekler genel olarak veteriner ya da kuaför gibi hizmetleri pek sevmezler. Bizler de bunun farkında olarak bunun tamamen değişmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Köpeklerin dillerinden en iyi şekilde anlıyor ve Eskişehir köpek kuaförü olarak en iyi hizmetleri tüm müşterilerimiz için sunmak adına buradayız. Köpekler bizleri gördüğü zaman diğer adreslerde olduğu gibi dişlerini ya da tırnaklarını çıkarmak yerine uysal bir sevgi yumağı olarak kendilerini bizlere bırakırlar.

Köpeklerimizin tüm ihtiyaçlarını sevgi ile karşılarken bir yandan da onlara en ufak acı ya da endişe duygularına kapılmalarına izin vermiyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde asıl amacımız onların daha kaliteli ve ferah bir şekilde hayat sunmalarına yardımcı olmaktadır. Hal böyle olunca firmamızda çalışmalarına devam eden tüm çalışanlarımız köpeklerin dillerinden en iyi şekilde anlayanlardan oluşuyor. Hal böyle olunca onların akla gelen tüm isteklerini rahat bir şekilde karşılamak için varız.

Eskişehir Kedi Kuaför Hizmetlerimiz

Eskişehir kedi kuaförü hizmetlerimiz genel bir şekilde inceleyecek olduğumuz an;

 1. Köpeklerin kulak ağızlarında oluşan tüylerin alınması
 2. Kulakların iç kısımlarını en iyi şekilde temizlemek
 3. Köpeklerdeki anal keselerin almak
 4. Tırnakların kesimi
 5. Uygun olan sıcaklıklardaki sular ile iyice yıkamak
 6. Köpeklerin ciltlerinden tüy renklerine kadar uygun olan şampuan kullanılarak iki kez uzun yıkama fırsatları
 7. Cildin kurumasına izin vermeden kurulanması
 8. Tarama yanı sıra fırçalama hizmetleri
 9. Cildin düzgün bir şekilde nemlendirilmesi
 10. Ödül mamaları
 11. Hekimler aracılığı ile köpeklerin sağlık kontrolleri
 12. Köpeklerin son sağlık durumlarının ebeveynlerine raporları
Eskişehir Köpek Kuaförü

Eskişehir Pet Kuaför

Eskişehir pet kuaför sayesinde tüm köpek dostlarımız için gerekli olan donanımlı hizmetleri sunuyoruz. Bu sayede hayvan dostlarımızın düzenli olarak yapılması gereken bakımlarından gerekli tüm sağlık kontrollerine kadar her şeyi yapıyoruz.

Bizleri tercih eden tüm müşterilerimiz için en iyi hizmetleri sunuyoruz. Bunun ardından genel konfor alanlarında hizmetlerin sağlanması için tertemiz bir şekilde çalışmaları sunuyoruz. Bu sayede sahiplerine köpek dostlarımızı çok rahat bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Tüy bakım hizmetlerinden banyo ve tırnak bakımlarına kadar köpek bakımı sırasında her ne gerekliyse onlar için hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmalıyız. Sizler de köpeklerinizi bizim firmamızda güvenilir ve emin ellere teslim etmek istiyorsanız en uygun zaman için randevu alabilirsiniz.