Eskişehir Ücretsiz VeterinerEskişehir Ücretsiz Veteriner, evcil dost sahipleri tarafından sık sık araştırılır. Zira onlar da farklı sebeplerden dolayı hastalanabilir. Bunun dışında kısırlaştırma, rutin sağlık kontrolleri, doğum gibi işlemlerde de bir veterinere gitmeniz gerekmektedir.

TÜM ÖZEL KLİNİKLER GİBİ KLİNİĞİMİZDE ÖZEL BİR KLİNİK OLMASI NEDENİ İLE ÜCRETLİDİR.

Kliniğimizde sokak hayvanlarına % 25 indirim uygulanmakta ve Veteriner Hekimler Odası tarifesine uyulmaktadır.

Eğer bu gibi durumlarda en iyi çözüm almayı, dostunuzun kısa sürede eski sağlığına geri kavuşmasını istiyorsanız; veteriner ile en iyi sonuçları alabilirisiniz. Böylece dostlarınızın hasta olmadan sağlıklı olmalarını sağlayabilir; hasta olsalar bile kısa sürede daha iyi şekilde atlatmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Eskişehir’de bilgi ve tecrübeyi teknoloji ile birleştiren Melodim Veteriner, size ve petlerinize çözüm sunar. Onların sağlığını her şeyden üstün tutar. Ek olarak bu çerçevede en uygun fiyatlar ile dostlarınıza istekleri çözümü sunar.

Eğer iletişime geçerseniz dostunuz hakkında ayrıntılı bilgi verebilir, bir randevu alarak Eskişehir ucuz veteriner olarak en iyi çözümlere ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Ücretsiz Veteriner
Eskişehir Ücretsiz Veteriner

Doğum ve Jinekolojik Hastalıklar

Eskişehir hayvan hastanesi jinekoloji çerçevesinde bu kategoriye giren tüm hastalıkların tanı, teşhis ve tedavi yöntemlerini gerçekleştirmektedir. Muayene ardından hastalık ortaya konmakta, ardından da buna uygun bir çözüm sunulmaktadır.

Jinekolojinin yanı sıra dişi evcil dostlarınızın doğum işlemlerine de yardımcı olunur. Her ne kadar onlar içgüdüsel olarak kendisi doğum yapabilse de bunun için güvenli bir ortama, rahatlığa ve sessizliğe gereksinim duymaktadır.

Eğer doğum esnasında bu bozulursa ya da bir şey yanlış giderse yavrular ölü doğmaktadır. Eğer bu gibi durumları yaşamamak istiyorsanız, Melodim Veteriner size en iyi çözümleri sağlamaktadır.

Acil ve Cerrahi Müdahale

Evcil hayvan sahipleri, dostları hastalandığında doğal bir şekilde endişeye kapılır. Her ne kadar evden dışarı çıkmasalar da mamaların bozuk olması, yaşlarının ilerlemesi, beslenmenin yetersiz olması size hasta olmalarının bazı nedenleridir.

Bu durumda eski neşe ve mutlulukları kalmayacağı, bunun yanı sıra eskisi gibi oynayamayacakları için her evcil hayvan sahibi endişelenir. Eğer bu duruma çözüm arıyorsanız, Eskişehir ucuz veteriner ile en iyi çözümlere kısa sürede ulaşmanız mümkündür. Dostlarınız muayene edilmekte, ardından da bir tanı konularak özel tedaviler uygulanmaktadır.

Bu tedavilerin dışında bazı durumlarda ameliyat işlemleri de yapılır. Bunlardan önce modern görüntüleme yöntemleri arasında ultrason, EKG, ultrason ve dijital röntgen gibi metotlar kullanılır. Ardından da bunlar çerçevesinde cerrahi operasyon yapılır. Tüm ameliyat işlemlerinde, hayvanlar da acıyı hissettiği için narkoz kullanılır.

Böylece Eskişehir hayvan hastanesi dostlarınıza en iyi şekilde hizmet verir. Eğer iletişime geçerseniz, ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Koruyucu Veteriner Uygulamaları

Koruyucu hekimlik işlemleri ve aşılar hasta olmamak, hasta olunsa bile en düşük şekilde atlatmak için oldukça önemlidir. Bu insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da önemlidir. Yapılan rutin kontroller ile onların sağlığının nasıl gittiğini öğrenebilir, buna göre gerekli önlemleri hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Aşı uygulamaları ile onların daha da sağlıklı olmalarına yardımcı olabilir. Bu kapsamda yapılan bazı aşılar,

  1. Viral hastalıklara karşı aşı,
  2. İç ve dış parazit,
  3. Paraziter gibidir.

Aşı uygulamaları doğduktan sonra tüm hayvanlara yapılabilir. Bunun dışında henüz anne rahminde olan yavrulara da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Eskişehir hayvan hastanesi olarak dostlarınıza şefkat ve tecrübe ile birlikte yaklaşan Melodim Veteriner, kısa sürede size yardımcı olmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Veteriner hekimler, evcil hayvanlarınızın sağlığını korumasına yardımcı olur. Böylece hastalıklar çıkmadan önleyebilir, hastalıklara karşı müdahale edilebilir. Melodim Veteriner dostlarınıza sıcak kanlı yaklaşarak güvenli bir rahat ortamda tüm hizmetlerini yapmaktadır. Eğer iletişime geçerseniz, ayrıntılı bilgi almanız yeterlidir.

TÜM ÖZEL KLİNİKLER GİBİ KLİNİĞİMİZDE ÖZEL BİR KLİNİK OLMASI NEDENİ İLE ÜCRETLİDİR.

Adresimiz: İstiklal Mah. Atatürk cad. No:144/A Odunpazarı/ESKİŞEHİR

7/24 İletişim Hattımız: +(90) 5442861971