Odunpazarı Açık Veteriner


Odunpazarı Açık Veteriner

Kişiler her zaman hayvanlarının tedavisi ve bakımı için güvenebileceği ve hayvanını gözünü kırpmadan emanet edebileceği bir veteriner kliniği aramaktadır. Bu konuda harika bir hizmet ve tecrübe ile çalışan Odunpazarı açık veteriner kliniği, hayvan sahiplerinin her türlü ihtiyacını karşılarken hayvan dostlarımızın da sağlıkları için tüm gereklilikleri özenle yerine getirmektedir. Bu veterinerlik hizmeti sayesinde yaralanan, hastalanan veya çeşitli bakımlara ihtiyaç duyan evcil hayvanlarınızı, üst düzey çeşitli tıbbi imkânlar sayesinde muayene ettirebilmeniz mümkün olmaktadır.

Odunpazarı açık veteriner kliniği, aşılama, rutin kontroller, kısırlaştırma gibi çeşitli hayvan konforu ve sağlığı işlemleri, hayvanların doğumlarını yapma, tüy ve tırnak bakımı gibi pek çok hizmeti de beraberinde sağlamaktadır. Yani kısacası yalnızca hastalanan hayvanlar için değil pek çok çeşitli hizmetler sunan bu veteriner kliniği hayvanlarınızın her türlü ihtiyacını karşılamak için var olmaktadır.

Doğum ve Jinekolojik Hastalıklar

Eskişehir veteriner klinikleri içerisinde jinekoloji alanında hayvandalar da doğum ve Jinekolojik hastalıklar konusunda incelenme yapmakta ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Bu kategoride yer alan tüm hastalıkların tanısı ve tedavi konularak uygun tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Uzman veteriner hekimler tarafında yapılan muayenelerde aynı insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da meydana gelebilen bazı jinekolojik hastalıklar tespit edilmektedir.

Jinekoloji ile birlikte dişi evcil dostların zorlu doğum süreçlerine yardımcı olmak da ve bu hayvanların gebelik süreçlerini takip etmektedirler.  Hayvanlar içgüdüsel olarak doğum yapmakta da olsalar da onların bir canlı olduğunu ve rahatlığa ihtiyaç duyduklarını unutmamak gerekir. Hata bazı durumlarda annelerin rahatsız olması yavruların ölümüne bile yol açabilmektedir. Bu nedenle hayvanların doğumlarının mutlaka veteriner kontrolünde yapılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

Odunpazarı Açık Veteriner
Odunpazarı Açık Veteriner

Eskişehir Açık Veteriner Klinikleri

Eskişehir açık veteriner klinikleri bağlamında hizmet vermekte olan birçok veteriner klinik bulunmaktadır. Bu kliniklerden bazıları 7/24 veterinerlik hizmeti sunaktadır. Açık veteriner klinikleri hayvanlarda meydana gelen ani rahatsızlıklarda ve yaralanmalarda anında müdahale etmek ve ölümcül riski ortadan kaldırmak adına görev yapmaktadırlar. Hayvan sağlığı insan sağlığı kadar önemlidir. Onların bir canı olduğunu ve yaşama haklarının bulunduğunu unutmamak gerekmektedir. bu nedenle herhangi bir yerde yardıma ihtiyacı olan bu hayvanları doğruda veteriner kliniklerine götürerek tedavi edilmelerini sağlamalısınız. Aksi halde narin canlılar olan hayvanlar hayatlarını kaybedecektir.   

Veteriner Ücretleri

Evcil hayvanların sürekli olarak veteriner kontrolünden geçmeleri sağlıkları için oldukça önemlidir. Uzun bir süre sahipleri ile yaşaması gereken bu hayvanların herhangi bir hastalık durumunda doğruda veterinere götürülmesi bu konuda oldukça önemlidir. Eskişehir veterinerlik hizmeti sunan klinikler oldukça uygun fiyatlarda evcil hayvan sağlık hizmeti sunmaktadırlar. Şimdi ortalama veterinerlik ücretlerine bir göz gezdirelim. 2022 yılında yayınlanmış olan veteriner muayene fiyatları şöyledir;

 • Köpek Genel Muayene: 230 TL
 • Kedi Genel Muayene: 230 TL
 • Kedi Kontrol Muayenesi: 100 TL
 • Çalışma saatleri dışındaki zamanlarda Muayene: 355 TL
 • Dr. Veteriner Hekimi Muayenesi: 390 TL
 • Kafes Kuşları Muayene: 130 TL
 • Kafes Kuşları Kontrol Muayenesi : 60 TL
 • Köpek Kontrol Muayenesi: 100 TL
 • Kedi Acil Durum Muayenesi: 265 TL
 • Sürüngen Muayene: 190 TL
 • Sürüngen Kontrol Muayenesi : 100 TL
 • Kemirgen Muayene: 130 TL
 • Kemirgen Kontrol Muayenesi : 70 TL
 • Köpek Acil Durum Muayenesi: 265 TL

Bu fiyatlar 2022 yılında açıklanmış olan genel muayene ücretleridir. En doğru fiyatlara ulaşmak ve veterinerlik hizmetleri hakkında genel bir bilgi almak için Melodim Veteriner web sitesi üzerinden iletişime geçerek merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi almanız oldukça basittir.