Uygun Fiyatlı Kedi Mamaları


Uygun Fiyatlı Kedi Mamaları

Uygun fiyatlı kedi mamaları özellikle hayvan severler tarafından takip edilmektedir. Bu takip edilen mamalar daha sonrasında barınaklara veya sokaklarda parklarda olan kaplara dökülmektedir. Hayvan sever insanlar birçok hayvanı çok fazla sevmektedir. Genellikle evlerinde de evcil hayvan beslemektedirler.

Ülkemizde tüm dünyada olduğu gibi şehirleşme oranında inanılmaz bir artış yaşanmaktadır. Çünkü nüfus sayısında bir artma yaşanmaktadır. Bu da doğanın tahrip edilerek nüfusa yerleşim alanı açılmaktadır. Bu noktada aslında doğadan aldığımız her şey hayvanların yaşam alanından azalmaktadır.

Uygun Fiyatlı Kedi Mamaları
Uygun Fiyatlı Kedi Mamaları

Bu dengede hayvan dostlarımıza yardımcı olabilmek çok önemlidir. Bazı sivil savunma kuruluşları çok iyi organize olarak elinden geleni yapmaktadır. Ama bizimde şahsi bireyler olarak bir şeyler yapmamız gerekmektedir. Belli marketler hayvan koruma haftası sebebi ile mamalarda indirim yapmaktadır. Sosyal proje kapsamında mamalarda tek fiyat geçerli olduğu günler bulunmaktadır. Özellikle piyasasının çok altında olan bu mamaları alarak sokakta yaşayan kediler için dağıtabilirsiniz. Kış ayının yaklaşması ile mama bulmada da sıkıntı yaşanmaktadır. Kuru mamalar hem vitamin açısından oldukça etkilidir hem de sağlık açısından oldukça etkilidir. Yaş mamaya bakarak fiyat olarak daha uyguna denk düşmektedir. Yaş mamalar bozulmaktadır. Kuru mamalar ise daha dayanıklı olarak da karşımıza çıkmaktadır.

Eskişehir Veteriner Kliniğiniz Olarak 7/24 Yanınızdayız!

Alacağınız kuru mamaları binaların önünde bir yer yaparak da verebilirsiniz. Kış aylarında küçük kutulardan bir barınak yapabilirsiniz. Evin önüne bir kap mama ve su koyabilirsiniz. Bunların hepsi sizin için küçük olabilir ama hayvanların yaşamını idame ettirebilmesi için oldukça büyük adımlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fabrikadan Kedi Maması

Çok fazla alım yapıyorsanız fabrikadan kedi maması temin etmeniz daha ucuz olacaktır. İnsanların bir kısmı özellikle sokak hayvanları için bir takım şeyler yapmaktadır. Bunların başında gelenlerden biri de sokaklara arsalara mama bırakmak şeklindedir. Mamaların maliyetlerinin de düşük olduğunu söylemek pek mümkün değildir. Fazla bir mama alımı gerçekleşecek ise mamaların fabrikadan alınması oldukça uyguna denk düşecektir. Çünkü fabrikalardan çıkan mamalar marketlere ulaşana kadar maliyeti artmaktadır. Fabrika çıkış fiyatı piyasaya göre oldukça uygun olmaktadır.  Pet shoplardan 50 liraya alacağınız bir mamayı fabrikadan 30 liraya almanız mümkündür.

Migros Kedi Maması Kampanyası

Migros kedi maması kampanyası özellikle hayvanları koruma haftasında ön plana çıkmaktadır. Hayvanları koruma haftasında maliyetinin altında mama satışı yapılmaktadır. Özellikle tanınmış market zincirleri bu noktada neredeyse birbirleri ile yarış halindedir. Sizde bu kampanya dönemlerini takip ederek çok ucuz kedi maması alabilirsiniz. Bu kedi mamalarını evinizde bahçenizde olan hayvanlar için de kullanabilirsiniz dışarıda sokak hayvanları için de kullanabilirsiniz. Migros kedi maması kampanyasının markaya ekstra değer kattığı da ortadır. Çünkü bu market zincirleri özel piyasada birçok firma ile rekabet halindedirler. Duyarlı olan firmalar daha çok tercih edilmektedir.