Eskişehir Melodim Veteriner Kliniği Melodim Veteriner Koruyucu Hekimlik, Aşılama ve Laboratuvar

Koruyucu Hekimlik, Aşılama ve Laboratuvar


kedi kopek asılama

En ucuz önlem, en pahalı tedaviden iyidir. Petiniz anne karnındayken başlayıp onun yaşamının sonuna kadar devam etmekte olan paraziter, bakteriyel ve viral hastalıklara karşı aşı, iç-dış parazit ilaçlarının nasıl kullanılacağını belirleyen en önemli hizmettir. Kediniz ya da köpeğinizin annesi gebeyken düzenlenmeye başlayan aşı programı, minik yavrular doğduktan sonra devam eder. Petinize özel bir aşı takvimi oluşturulur, aşı zamanı geldiğinde size haber verilir.

Kedimizi 2 aylık, ilk aşısı ne zaman? Kedim altıncı katta yaşıyor, dış parazit yapmasam olur mu? Lösemi aşısı için herkes lüzumsuz diyor, ne yapmalıyım? Bütün aşılar aynı anda mı yapılıyor? Eşim hamile, kedimizden ona bir hastalık geçer mi? Bu aşılar bir kez mi olacak? Köpeğimize tavuk kemiği vermeli miyiz? Yemek sırasında dayanamayıp petimize ev yemeği veriyoruz sakıncası olur mu?”

Bunlar ve benzerleri gibi pek çok soruyla çok fazla karşılaşıyoruz, veteriner danışmanlık hizmetimizi burda devreye giriyor ve sizi aydınlatabilmek için ayrı ayrı cevaplarımız var. Hekimimizle veteriner danışmanlık için alacağınız bir randevuda konuşup aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.